Rozwiązania w dobie kryzysu, czyli pomoc przeliczana na metry
Łukasz
mar 24, 2020

Rozwiązania w dobie kryzysu, czyli pomoc przeliczana na metry

Events

Ostatnie lata, to niesamowity wzrost liczby trenujących i popularyzacja sportów walki w naszym kraju. Wyszliśmy z cienia innych dyscyplin i pokazaliśmy drogę wojownika wielu osobom, odmieniając w ten sposób ich życie. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego procesu.

Jak aktualnie wygląda sytuacja wszyscy wiemy. Z powodu pandemii, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo trenujących, kluby sportów walki zawiesiły swoją działalność i zostały całkowicie pozbawione przychodów. Wielu z Nas w najbliższym czasie czeka być może najcięższa jak dotąd walka: o zdrowie, o pasję, o ciągłość działania.

Kochamy sporty walki, dlatego chcemy zrobić coś co wzmocni i zjednoczy całe środowisko. Ruszamy z akcją #HandWrapsChallenge, której celem jest finansowe wsparcie klubów sportów walki w całej Polsce.  Każdy trenujący potrzebuje owijek, a profesjonaliści używają ich niemal tak często jak skarpetek. Dzięki skilspo.com, będziecie mogli zamówić bandaże bokserskie z logo swojego klubu, a zysk z ich sprzedaży trafi na konto Twojego klubu (za każdy kupiony 1 metr owijek, sklep przekaże wskazanemu podmiotowi 2 zł. Oznacza to, że przy zakupie pary owijek 4m, 16 zł trafi na konto klubu, który wspierasz). 

Zasady akcji:

1. Zgłaszacie kluby do udziału w akcji poprzez interaktywny formularz: https://bit.ly/33I4mlR, załączając przy tym plik graficzny z logo klubu.
2. Zamawiacie owijki poprzez skilspo.com i link: https://bit.ly/3beX8IA
3. 1 m owijek = 2 zł dla Twojego klubu, 1 para owijek 4m = 16 zł dla Twojego klubu
4. Przy zamówieniu wybieramy klub, dla którego ma zostać przekazana darowizna. Jeśli Twojego klubu nie ma na liście, wróć do punktu 1., zgłoś klub i wypełnij formularz.
5. Zamówienia zbieramy przez cały okres kwarantanny, a owijki trafią do nabywców w ciągu 30 dni od zakończenia akcji.
6. Przez cały ten okres, będziemy na bieżąco informować o klubach włączających się do akcji, a na stronie www.skilspo.com  zostanie zamieszczony licznik pokazujący ile metrów owijek łącznie kupiliście dla swojego klubu i kto jest liderem challenge’u.
7. Pieniądze w formie darowizny zostaną przekazane klubom do 30 dni od zakończenia akcji.
8. Zachęć jak najwięcej osób do udziału w akcji, wrzucając zdjęcie lub film zrobione w Twoim klubie z hashtagami #handwrapschallenge #pomocprzeliczananametry #walczymyrazem

#handwrapschallenge #pomocprzeliczananametry #walczymyrazem #wspieramypolskisport

Menu

Cart

No products

$ 0 Total

Check out

Wishlist

No products

My wishlists

Product successfully added to your shopping cart
Quantity:
Total:
There are 0 items in your cart. There are 0 items in your cart.
Total:
Continue shopping Proceed to checkout