5 pomysłów na prezent dla boksera!
gru 16, 2021

5 pomysłów na prezent dla boksera!

Home  |  Tips

Zbliżają się święta i dla większości z nas jest to wspaniała okazja by sprawić radość bliskim i obdarować ich prezentami, o których marzą. Co kupić pod choinkę bokserowi? W niniejszym artykule przedstawimy 5 pomysłów na prezent dla osób trenujących boks, które mogą okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

1. Spodenki bokserskie

Nie ważne czy uprawiasz boks amatorsko, czy zawodowo. Spodenki bokserskie będą prezentem, który bez wątpienia sprawi radość każdemu pięściarzowi. A jeśli jest to profesjonalna odzież marki Venum, to można być więcej niż pewnym, że na twarzy boksera lub bokserki zagości uśmiech. Ich szeroki, elastyczny pas gwarantuje doskonałe dopasowanie do sylwetki. Dodatkowo, profesjonalne spodenki skutecznie trzymają się talii i nie podwijają się nawet podczas intensywnego treningu.

2. Rękawice bokserskie

Rękawice bokserskie to sprzęt niezbędny do uprawiania szlachetnej szermierki na pięści. Nawet jeśli bokser, którego chcesz obdarować ma już rękawice, warto kupić mu lepszy sprzęt renomowanej marki lub zainwestować w większe rękawice sparingowe. Ciekawą opcją wydają się też specjalne rękawice do pracy na worku. Szczególnie polecamy rękawice bokserskie premium marek Top King Boxing oraz Yokkao.

3. Skakanka

Nieodłączny towarzysz treningów bokserskich. Każdy kto uprawia boks ucieszy się z lepszej skakanki. Skakanka Venum Thunder Evo jest ultralekka i niezwykle wydajna. Mechanizm działa płynnie i szybko., dzięki czemu trening staje się czystą przyjemnością.

4. Buty bokserskie

Profesjonalne buty nie są sprzętem niezbędnym do uprawiania boksu, ale żeby wznieść swój trening na wyższy level warto je mieć. Buty bokserskie przydadzą się szczególnie podczas sparingów i pracy w parach, dając odpowiednia stabilność i usztywnienie kostki. Dzięki dobrym butom bokserskim zmniejsza się też ryzyko kontuzji podczas uprawiania boksu.

5. Reflex Ball

Piłka refleksyjna Venum to wspaniały gadżet bokserski, który przypadnie do gustu każdemu fighterowi. Ten oryginalny przyrząd pozwala rozwijać koordynację i precyzję uderzeń. Podobne sprzęty były znane już wiele lat temu, ale ostatnio zyskały na popularności za sprawą znanych bokserów, którzy często używają ich podczas treningów.

Menu

Cart

No products

$ 0 Total

Check out

Wishlist

No products

My wishlists

Product successfully added to your shopping cart
Quantity:
Total:
There are 0 items in your cart. There are 0 items in your cart.
Total:
Continue shopping Proceed to checkout