Rękawice bokserskie Double Lock - rękawice dobre dla nadgarstków!
lis 25, 2021

Rękawice bokserskie Double Lock - rękawice dobre dla nadgarstków!

Home  |  Fun facts

Na rynku mamy obecnie wiele firm produkujących rękawice bokserskie, których produkty różnią się materiałem, jakością i technologią wykonania oraz designem. Rzadko jednak zdarza się by do sprzedaży trafiło coś naprawdę innowacyjnego i rewolucyjnego. W takich właśnie kategoriach możemy postrzegać rękawice bokserskie Top King z zapięciem typu Double Lock.

Czym są rękawice bokserskie Double Lock?

Od lat Top King należy do grona najbardziej cenionych producentów sprzętu do sportów walki. Rękawice do Muay Thai Double Lock to rękawice bokserskie z najwyższej półki. Charakterystyczny podwójny rzep sprawia, że są to rękawice wyjątkowe. Zapięcie tego typu powoduje, że rękawica ściślej trzyma się dłoni i nie zsunie się nawet przy bardzo mocnej i intensywnej pracy na treningu. Jest to szczególnie ważne dla profesjonalnych zawodników oraz osób bijących mocno. W wielu modelach rękawic bokserskich pierwszym elementem, który się psuje jest rzep. Kiedy rzep dobrze nie trzyma, rękawice nie mogą dobrze spełniać swojej roli. Zapięcie Double Lock sprawia, że ryzyko uszkodzenia mocowania jest mniejsze. Nie ma chyba innych rękawic do muay thai, o równie optymalnej amortyzacji ciosu. Do ich produkcji wykorzystuje się skórę wysokiej jakości. Co więcej, przy produkcji zastosowano wielowarstwową piankę doskonale pochłaniającą wstrząsy podczas uderzeń, zapewniając tym samym maksymalne bezpieczeństwo podczas treningu. Technologia climacool air zapewnia lepszą wentylację i odprowadzanie wilgoci. Specjalna siateczka stanowiąca integralny element rękawic posiada podwyższone właściwości oddychające i chłodzące skórę dłoni.

Dla kogo są rękawice z zapięciem Double Lock?

Rękawice do boksu, kickboxingu i muay thai typu double lock to produkt premium najczęściej wybierany przez osoby ceniące sobie komfort i bezpieczeństwo podczas treningu. Sporty walki niosą ze sobą ryzyko wielu kontuzji, a jedną z najbardziej narażonych części ciała są nadgarstki. Podczas zadawania ciosów występują przeciążenia, których poziom rośnie wraz ze wzrostem siły ciosu trenującego. Jeśli więc potrafisz uderzać bardzo mocno, rękawice bokserskie Top King double lock są dla Ciebie. Podwójny rzep i sztywny mankiet sprawiają, że ten rękawice bokserskie tego typu są znacznie bezpieczniejsze dla nadgarstków. Fakt, że rękawice przylegają ściślej i nie zsuwają się przypadnie szczególnie do gustu trenującym muay thai, ponieważ nieodłącznym elementem tego sportu jest walka w klinczu. Rękawice Top King Air Doluble Lock będą też dobrym wyborem dla osób borykających się z kontuzjami nadgarstków.

Rękawice z dodatkowym zabezpieczeniem nadgarstka

Na rynku znajdziemy również kilka innych modeli rękawic, wykonanych z wysokiej jakości skóry, znanych z dobrego pochłaniania wstrząsów, które doskonale sprawdzą się przy intensywnym treningu.

Do takich należą rękawice bokserskie Leone Il Tecnico z przedłużonym mankietem, które doskonale zabezpieczają nadgarstek podczas treningu bokserskiego.

Bardzo dobrze wypadają także rękawice do muay thai Yokkao, których charakterystyczną cechą jest mocne usztywnienie nadgarstka. Jeśli dodamy do tego świetne wykonanie i wysokiej jakości materiał, mamy wspaniały produkt dla bokserów, kickboxerów i zawodników muay thai.

Gdzie kupić rękawice bokserskie?

W sklepie internetowym oraz stacjonarnym Skilspo znajdziecie wysokiej klasy sprzęt do boksu, kickboxingu, muay thai i MMA. W naszej ofercie znajdują się rękawice, ochraniacze na piszczele, kaski, suspensory, owijki i akcesoria do sportów walki. Szczególnie polecamy rękawice Top King Air z zapięciem Double Lock, które są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych.

Menu

Cart

No products

$ 0 Total

Check out

Wishlist

No products

My wishlists

Product successfully added to your shopping cart
Quantity:
Total:
There are 0 items in your cart. There are 0 items in your cart.
Total:
Continue shopping Proceed to checkout