skilspo blog

The industry's top wizards, doctors, and other experts offer their best advice, research, how-tos, and insights—all in the name of helping you level-up your fighting skills and body awareness.


 • 2020-08-30
  Home  |  Tips

  Nadchodzi wrzesień, miesiąc w którym dzieci zaczynają szkołę, a rodzice rozmyślają nad dodatkowymi zajęciami dla swoich pociech. Większość jest świadoma, że poza rozwojem umysłowym dziecka warto również zadbać o jego rozwój fizyczny. Często lekcje W-F przewidziane programem Ministerstwa Edukacji są niewystarczające lub charakteryzują się niskim poziomem, dlatego rodzice szukają alternatywy w postaci zajęć pozalekcyjnych. Polacy kochają gry zespołowe jak piłka nożna, koszykówka czy siatkówka, my jednak jesteśmy zdania, że nic nie wpłynie lepiej na rozwój psycho-fizyczny dziecka niż treningi sportów walki.

 • 2020-08-09
 • 2020-07-15
 • 2020-07-07

  Tarcze pao od lat są używane w gymach na całym swiecie i stały się niezbędnym atrybutem każdego kickboksera i zawodnika Muaythai. Dzięki nim, kolejne pokolenia wojowników rozwijają swoje umiejętności w profesjonalny sposów ukierunkowany na doskonalenie umiejętności przydatnych w tajskim boksie i kickboxingu.

 • 2020-04-03

  Wojownik nigdy się ne poddaje. Internetowa działalność klubów i trenerów rozkwita, pojawia się jednak pytanie co zrobić by przełożyć tę aktywność na realne przychody dla Twojej firmy lub stowaszyszenia? Sytuacja kryzysowa wymusza na nas szukanie nowych rozwiązań i sposobów na utrzymanie klientów, oraz zaproponowanie im możliwie najatrakcyjniejszej formy treningu na odległość. Jak się do tego zabrać i z jakich narzędzi korzystać? Postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule.

 • 2020-03-27

  W sieci znajdziecie mnóstwo wskazówek i toutoriali jak wiązać owijki. Jest tego bardzo dużo, ponieważ nie ma jednego uniwersalnego sposobu, a każdy fighter ma swój styl tejpowania, który najbardziej mu odpowiada. Mało jest jednak rozważań nad sensem używania owijek i wyjaśnienia czemu służy bandażowanie dłoni.Informacje i wskazówki przedstawione poniżej pozwolą Wam uzyskać odpowiedzi na nurtujące Was pytania, lepiej zrozumieć ochronną funkcje bandaży bokserskich i zwiększyć komfort ich użytkowania.

 • 2020-03-24

  Ostatnie lata, to niesamowity wzrost liczby trenujących i popularyzacja sportów walki w naszym kraju. Wyszliśmy z cienia innych dyscyplin i pokazaliśmy drogę wojownika wielu osobom, odmieniając w ten sposób ich życie. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego procesu.

 • 2020-03-14

  Nie jesteśmy specjalistami z zakresu epidemiologii, dlatego nie zamierzamy Wam po raz kolejny tłumaczyć jak myć ręce i z jaką częstotliwością to robić. Znamy się na sporcie, naszą pasją są sporty walki i nie wyobrażamy sobie życia bez treningu. Postanowiliśmy więc przedstawić Wam kilka propozycji efektywnego wykorzystania czasu kwarantanny.

 • 2020-03-08

  W związku ze świętem wszystkich kobiet, postanowiliśmy sprawdzić jakie produkty z naszej oferty są najczęściej wybierane przez Panie. Poniżej przedstawiamy 10 produktów, które wyjątkowo przypadły do gustu naszym klientkom.

 • 2020-02-27

  Mówi się, że nie należy porównywać dyscyplin sportowych pod kątem ich trudności, ponieważ każda z nich jest unikalna i osiągnięcie poziomu mistrzowskiego wymaga ogromnych nakładów czasu i pracy. Jednakże, niemal dekadę temu grupa śmiałków podjęła się tego karkołomnego zadania i wybrała najbardziej wymagający sport na naszej planecie.

 • 2020-02-20

  Wizerunek Mediolanu, jako światowej stolicy mody istnieje w świadomości ludzi od dawna. Nie każdy jednak wie, że od ponad siedemdziesięciu lat w tym wyjątkowym północno-włoskim mieście, są projektowane wspaniałe produkty, które trafiają do wojowników z całego świata.

 • 2020-02-10

  If you have ever been to Thailand you must have met him- the King. In the world of Muay Thai, there is only one - the Top King brand. Basing on the knowledge of Thai master craftsmen passed down from generation to generation, the company continues to provide boxers with the highest quality fighting equipment and clothing.

 • 2020-02-06

  Nieco ponad dekadę temu francusko-brazylijski wąż pojawił sie na ringach i matach całego świata. Poznajcie historię Venum!

 • 2020-01-31

  Jeśli stawiasz pierwsze kroki w boksie, znalezienie odpowiednich rękawic bokserskich może wydawać się trudne. Sprawdź na co powinieneś zwrócić uwagę.

Menu

Cart

No products

$ 0 Total

Check out

Wishlist

No products

My wishlists

Product successfully added to your shopping cart
Quantity:
Total:
There are 0 items in your cart. There are 0 items in your cart.
Total:
Continue shopping Proceed to checkout